, 'opacity': false, 'speedIn': , 'speedOut': , 'changeSpeed': , 'overlayShow': false, 'overlayOpacity': "", 'overlayColor': "", 'titleShow': false, 'titlePosition': '', 'enableEscapeButton': false, 'showCloseButton': false, 'showNavArrows': false, 'hideOnOverlayClick': false, 'hideOnContentClick': false, 'width': , 'height': , 'transitionIn': "", 'transitionOut': "", 'centerOnScroll': false }); })

Hakkımızda

            1983 yılında başlayan ticari hayatımız, 1991 yılından beri  ev tekstili ve dayanıklı tüketim malları üzerine faaliyet gösteren firmamızın kurulmasıyla devam etmektedir. Firmamızın kurucusu Hayrettin DEVECİ’ nin  bizlere bırakmış olduğu ticari misyonu ve sorumluluğu,  günümüz yeniliklerini ve teknolojisini  yakından takip ederek ve geliştirerek,  bugüne kadarki tecrübelerimizi de işimize yansıtarak  faaliyetimizi sürdürmekteyiz. Yaptığımız işlerden ötürü müşterilerimizin göstermiş olduğu memnuniyet bize sektörde önemli bir yerde olduğumuzu göstermektedir.

             Erdal Perde olarak  çalıştıgımız tedarıkçi firmalar, bulunduğumuz sektörde kendini uzun yıllardır kalite ve müşteri memnuniyeti  konusunda kanıtlamış lider firmalardan oluşmaktadır. Müşteri memnuniyeti  bizim şirket olarak, kurucumuzdan miras bize miras kalan misyonumuzun temelini oluşturmaktadır.

             Şirketimiz ev tekstilinin yanı sıra beyaz eşya, halı, mobilya ve züccaciye alanında da diğer mağazamızda faliyetini sürdürmektedir.